Презентація вдалих Digital проектів для майбутніх інтернет-маркетологів

За сприяння кафедри маркетингу та реклами 4 квітня 2016 року відбувся лекторій "Коротко про digital". Спікером виступив співвласник, Маркетинг директор рекламного агентства «Soda Digital» Кирил Притула.

Ціль заходу – знайомство студентів із практичними прикладами роботи інструментів Digital, презентація вдалих проектів, надання можливості отримати компетентну оцінку й консультацію практика та експерта в цій сфері.

04.04.2016
adv