"Золота рибка" КНТЕУ - Євген Степанчук підкорив Чемпіонат України для дорослих з плавання в ластах
Загальна інформація
Нещодавно відбувся черговий Чемпіонат України для дорослих з плавання в ластах. Вкотре студент нашого університету V курсу ФЕМП Євген Степанчук став одним з найрезультативніших його учасників. Цього разу спортсмени змагались не тільки і не стільки за П’єдестал пошани. Змагання стали відбірковим смотром на один з етапів Кубку Світу з плавання в ластах, який має відбутися в Греції. Результати, які показав Євген, говорять самі за себе: І місце на дистанції 100 м у біластах з новим рекордом України, перемога в двох естафетах: 4х100м в/с, 4х200 м у ластах, ІІ місце на дистанції 50 м у біластах, І місце на дистанції 200 м у ластах, ІІІ місце на дистанції 50 м – ниряння.
Зараз Євген має подвійне навантаження – триває ретельна підготовка до змагань Кубку Світу й до заліків і екзаменів літньої сесії. Але щирість повага до своєї справи, порядність і додержання суворого режиму вже не перший рік допомагають нашій зірочці тримати марку.
Бажаємо Євгену удачі, творчої наснаги й спортивного щастя і, звісно, перемоги!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)