ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Оголошеннявсі

"Золота рибка" КНТЕУ - Євген Степанчук підкорив Чемпіонат України для дорослих з плавання в ластах

Загальна інформація

Нещодавно відбувся черговий Чемпіонат України для дорослих з плавання в ластах. Вкотре студент нашого університету V курсу ФЕМП Євген Степанчук став одним з найрезультативніших його учасників. Цього разу спортсмени змагались не тільки і не стільки за П’єдестал пошани. Змагання стали відбірковим смотром на один з етапів Кубку Світу з плавання в ластах, який має відбутися в Греції. Результати, які показав Євген, говорять самі за себе: І місце на дистанції 100 м у біластах з новим рекордом України, перемога в двох естафетах: 4х100м в/с, 4х200 м у ластах, ІІ місце на дистанції 50 м у біластах, І місце на дистанції 200 м у ластах, ІІІ місце на дистанції 50 м – ниряння.

Зараз Євген має подвійне навантаження – триває ретельна підготовка до змагань Кубку Світу й до заліків і екзаменів літньої сесії. Але щирість повага до своєї справи, порядність і додержання суворого режиму вже не перший рік допомагають нашій зірочці тримати марку.

Бажаємо Євгену удачі, творчої наснаги й спортивного щастя і, звісно, перемоги!