Екскурсія в Музей грошей НБУ та ВРУ
Загальна інформація
12 грудня 2016 року студенти 2 курсу ФЕМП відвідали Музей грошей Національного банку України та ознайомились з експозицією, що присвячена грошовому обігу в Україні в історичній ретроспективі. Під час екскурсії студенти власноруч викарбували монети з логотипом музею.
Також у цей день була проведена екскурсія в будівлі ВРУ. Студенти ознайомилися з історією становлення та розвитку українського парламентаризму, законодавчого процесу, сьогодення українського парламенту та дослідили архітектурну спадщину Верховної Ради України.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)