Екскурсія в Музей грошей НБУ та ВРУ

12 грудня 2016 року студенти 2 курсу ФЕМП відвідали Музей грошей Національного банку України та ознайомились з експозицією, що присвячена грошовому обігу в Україні в історичній ретроспективі. Під час екскурсії студенти власноруч викарбували монети з логотипом музею.

Також у цей день була проведена екскурсія в будівлі ВРУ. Студенти ознайомилися з історією становлення та розвитку українського парламентаризму, законодавчого процесу, сьогодення українського парламенту та дослідили архітектурну спадщину Верховної Ради України.

12.12.2016
redactor