Зустріч ректора А.А. Мазаракі з канцлером Познанської академії готельного бізнесу та громадського харчування паном Таубером
Загальна інформація
Відбулася робоча зустріч ректора А.А. Мазаракі з канцлером Познанської академії готельного бізнесу та громадського харчування Романом Давидом Таубером. Університет має багаторічні партнерські зв’язки з Академією. Під час зустрічі було обговорено перспективи подальшої співпраці, серед яких розширення баз практики для студентів КНТЕУ в провідних готелях та ресторанах Європи. Важливим залишається питання мовної підготовки українських студентів.
Роман Таубер відвідав практичні заняття студентів КНТЕУ заочної форми навчання в спеціалізованих лабораторіях кафедри технології і організації ресторанного господарства.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю Університету та Академії, спрямовану на якісну підготовку фахівців у сфері гостинності.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)