Оголошеннявсі

Зустріч ректора А.А. Мазаракі з канцлером Познанської академії готельного бізнесу та громадського харчування паном Таубером

Відбулася робоча зустріч ректора А.А. Мазаракі з канцлером Познанської академії готельного бізнесу та громадського харчування Романом Давидом Таубером. Університет має багаторічні партнерські зв’язки з Академією. Під час зустрічі було обговорено перспективи подальшої співпраці, серед яких розширення баз практики для студентів КНТЕУ в провідних готелях та ресторанах Європи. Важливим залишається питання мовної підготовки українських студентів.

Роман Таубер відвідав практичні заняття студентів КНТЕУ заочної форми навчання в спеціалізованих лабораторіях кафедри технології і організації ресторанного господарства.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю Університету та Академії, спрямовану на якісну підготовку фахівців у сфері гостинності.

adv
остання редакція 04.07.2017