Виїзний «День гостинності» від кафедри міжнародного публічного права
Загальна інформація
3 квітня 2017 року на базі гімназії № 32 «Успіх» з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва кафедрою міжнародного публічного права КНТЕУ було проведено виїзний «День гостинності» з учнями 10-го класу.
Старший викладач кафедри Гончарова Юлія Анатоліївна надала гімназистам вичерпну інформацію про особливості вступної кампанії 2017 року, зокрема, про перелік спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ, перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, а також про особливості та переваги навчання в КНТЕУ.
Було наголошено на можливості проходження тестування в Центрі педагогічних і психологічних досліджень КНТЕУ для того, щоб допомогти абітурієнту обрати майбутню професію.
Сподіваємося на подальшу приємну співпрацю між адміністрацією гімназії та університетом.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)