Виїзний «День гостинності» від кафедри міжнародного публічного права

3 квітня 2017 року на базі гімназії № 32 «Успіх» з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва кафедрою міжнародного публічного права КНТЕУ було проведено виїзний «День гостинності» з учнями 10-го класу.

Старший викладач кафедри Гончарова Юлія Анатоліївна надала гімназистам вичерпну інформацію про особливості вступної кампанії 2017 року, зокрема, про перелік спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в КНТЕУ, перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, а також про особливості та переваги навчання в КНТЕУ.

Було наголошено на можливості проходження тестування в Центрі педагогічних і психологічних досліджень КНТЕУ для того, щоб допомогти абітурієнту обрати майбутню професію.

Сподіваємося на подальшу приємну співпрацю між адміністрацією гімназії та університетом.

03.04.2017
redactor