Семінар від практика: “Як досягти успіху, займаючись улюбленою справою”
Загальна інформація
3 квітня 2017 року, за сприянням кафедри маркетингу та реклами, у рамках дисципліни “Бренд-менеджмент” відбувся семінар на тему “Як досягти успіху, займаючись улюбленою справою”.
Спікер семінару Вадим Марценко - засновник компанії «SKILLS events», коуч, мотиваційний спікер, ігротехнік, експерт із саморозвитку, бізнесмен, експерт з оптимізації бізнес-процесів та антикризового менеджменту, сертифікований практик Європейського Інституту Психодрами (Psychodrama-Institut fur Europa Е. V., PIfE, Німеччина), організатор першого в Україні чемпіонату з фінансових ігор CashFlow.
16 років – керівні посади в лідируючих компаніях України та Європи.
5 років у тренінговому навчанні, кризовому менеджменті й консалтингу.
Більш 800 проведених ігор CashFlow.
Студенти факультету торгівлі та маркетингу мали змогу обговорити вміння визначати пріоритети, взаємовідносини з грошовими коштами, пошук ресурсів і можливостей, техніку розширення масштабу мислення.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)