Семінар від практика: “Як досягти успіху, займаючись улюбленою справою”

3 квітня 2017 року, за сприянням кафедри маркетингу та реклами, у рамках дисципліни “Бренд-менеджмент” відбувся семінар на тему “Як досягти успіху, займаючись улюбленою справою”.

Спікер семінару Вадим Марценко -  засновник компанії «SKILLS events», коуч, мотиваційний спікер, ігротехнік, експерт із саморозвитку, бізнесмен, експерт з оптимізації бізнес-процесів та антикризового менеджменту, сертифікований практик Європейського Інституту Психодрами (Psychodrama-Institut fur Europa Е. V., PIfE, Німеччина), організатор першого в Україні чемпіонату з фінансових ігор CashFlow.

16 років – керівні посади в лідируючих компаніях України та Європи.

5 років у тренінговому навчанні, кризовому менеджменті й консалтингу.

Більш 800 проведених ігор CashFlow.

Студенти факультету торгівлі та маркетингу мали змогу обговорити вміння визначати пріоритети, взаємовідносини з грошовими коштами, пошук ресурсів і можливостей, техніку розширення масштабу мислення.

02.04.2017
остання редакція 04.07.2017