Виїзне заняття з дисципліни «Барна справа»
Загальна інформація
3 квітня 2017 року викладачі кафедри технології і організації ресторанного господарства, доценти Ткаченко Л.В. і Вітряк О.П., провели виїзне практичне заняття з дисципліни «Барна справа» зі студентами факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу 4 курсу 5 групи, денної форми навчання у ресторані «Гіві Рубінштейн».
Під час заняття шеф-бармен Дмитро Шипулін розповів студентам про особливості підбору напоїв та посуду відповідно до концепції ресторану, відповів на запитання щодо формування асортименту напоїв та страв закладу, а також продемонстрував особливості приготування оригінальних авторських коктейлів.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)