Виїзне заняття з дисципліни «Барна справа»

3 квітня 2017 року викладачі кафедри технології і організації ресторанного господарства, доценти Ткаченко Л.В. і Вітряк О.П., провели виїзне практичне заняття з дисципліни «Барна справа» зі студентами факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу 4 курсу 5 групи, денної форми навчання у ресторані «Гіві Рубінштейн».

Під час заняття шеф-бармен Дмитро Шипулін розповів студентам про особливості підбору напоїв та посуду відповідно до концепції ресторану, відповів на запитання щодо формування асортименту напоїв та страв закладу, а також продемонстрував особливості приготування оригінальних авторських коктейлів.

03.04.2017
redactor