Почесне місце в конкурсі КПМГ на звання найкращого студента в галузі податкового права
Загальна інформація
На ім’я ректора Київського національного торговельно-економічного університету Мазаракі Анатолія Антоновича надійшов лист-повідомлення про те, що випускниця 2016 року факультету міжнародної торгівлі та права Катерина Яковенко зайняла почесне III місце в конкурсі КПМГ на звання найкращого студента в галузі податкового права 2017.
Вітаємо випускницю факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ Яковенко Катерину з цим вагомим досягненням!
КМПГ – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах КМПГ у 152 країнах працює понад 189 000 професіоналів.
КПМГ працює в Україні з 1992 року, і весь цей час основою діяльності було використання світового інтелектуального потенціалу компанії в поєднанні з практичним досвідом українських фахівців для допомоги провідним компаніям у досягненні завдань, які поставлені перед ними.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)