Почесне місце в конкурсі КПМГ на звання найкращого студента в галузі податкового права

На ім’я ректора Київського національного торговельно-економічного університету Мазаракі Анатолія Антоновича надійшов лист-повідомлення про те, що випускниця 2016 року факультету міжнародної торгівлі та права Катерина Яковенко зайняла почесне III місце в конкурсі КПМГ на звання найкращого студента в галузі податкового права 2017.

Вітаємо випускницю факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ Яковенко Катерину з цим вагомим досягненням!

КМПГ – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах КМПГ у 152 країнах працює понад 189 000 професіоналів.

КПМГ працює в Україні з 1992 року, і весь цей час основою  діяльності було використання світового інтелектуального потенціалу компанії в поєднанні з практичним досвідом українських фахівців для допомоги провідним компаніям у досягненні завдань, які поставлені перед ними.

остання редакція 04.07.2017
redactor