Тренінг у національній мережі готелів "Reikartz Hotel Group"
Загальна інформація
27 квітня 2017 року студенти 2 та 3 курсів кафедри готельно-ресторанного бізнесу взяли участь у виїзному професійному тренінгу з дисципліни "Готельна справа" в національній мережі готелів "Reikartz Hotel Group".
Студенти ознайомилися з організацією діяльності готельної мережі, інноваційними технологіями обслуговування споживачів.
Колектив кафедри висловлює щиру подяку керівництву національної мережі готелів "Reikartz Hotel Group" за організацію виїзного професійного тренінгу та пізнавальну екскурсію!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)