Тренінг у національній мережі готелів "Reikartz Hotel Group"

27 квітня 2017 року студенти 2 та 3 курсів кафедри готельно-ресторанного бізнесу взяли участь у виїзному професійному тренінгу з дисципліни "Готельна справа" в національній мережі готелів "Reikartz Hotel Group".

Студенти ознайомилися з організацією діяльності готельної мережі, інноваційними технологіями обслуговування споживачів.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку керівництву національної мережі готелів "Reikartz Hotel Group" за організацію виїзного професійного тренінгу та пізнавальну екскурсію!

redactor
остання редакція 04.07.2017