Угода з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу КМДА
Загальна інформація
27 травня 2017 року підписано угоду про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом і Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Метою такої співпраці є розвиток освітньої, наукової, науково-технічної сфер, збалансована підготовка фахівців з вищою освітою з урахуванням потреб ринку праці, реалізація освітньої програми за спеціальністю «Право» під час підготовки студентів у КНТЕУ.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)