Зустріч з учнями Київського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ в рамках дня гостинності
Загальна інформація
19 жовтня 2017 року в рамках проведення дня гостинності відбулася зустріч викладачів кафедри фінансів та кафедри банківської справи з учнями 3 курсу напряму підготовки «Фінанси та кредит» Київського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.
Під час зустрічі особлива увага була приділена перевагам навчання в КНТЕУ та особливостям навчання на факультеті фінансів та банківської справи та за спеціалізаціями «Державні фінанси», «Управління державними фінансовими ресурсами», «Податкова справа», «Страхування», «Банківська справа», «Фінансове посередництво», «Фінансове брокерство».
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)