Оголошеннявсі

Зустріч з учнями Київського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ в рамках дня гостинності

19 жовтня 2017 року в рамках проведення дня гостинності відбулася зустріч викладачів кафедри фінансів та кафедри банківської справи з учнями 3 курсу напряму підготовки «Фінанси та кредит» Київського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Під час зустрічі особлива увага була приділена перевагам навчання в КНТЕУ та особливостям навчання на факультеті фінансів та банківської справи та за спеціалізаціями «Державні фінанси», «Управління державними фінансовими ресурсами», «Податкова справа», «Страхування», «Банківська справа», «Фінансове посередництво», «Фінансове брокерство»

18.10.2017
остання редакція 07.02.2018