Розробка новітньої концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих у процесі неформальної освіти
Загальна інформація
27 жовтня 2017 року в рамках проекту наукової роботи «Розробка новітньої концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих у процесі неформальної освіти» (2016-2018 рр.) відбувся офіційний візит делегації Вроцлавського природничого університету та Національного університету біоресурсів і природокористування України.
У тристоронній зустрічі взяли учать завідувач кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ Януш О.Б., завідувач кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті Національного університету біоресурсів і природокористування України Вікторова Л.В., директор центру іноземних мов Єва Хайдаш та представники Вроцлавського природничого університету і кафедри сучасних європейських мов нашого університету.
Під час роботи обговорювалися перспективи співпраці та подальшої розробки наукової платформи щодо проблеми вивчення іноземних мов, у тому числі української мови як іноземної.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)