Оголошеннявсі

27 жовтня 2017 року в рамках проекту наукової роботи «Розробка новітньої концепції іншомовної підготовки різних категорій дорослих у процесі неформальної освіти» (2016-2018 рр.) відбувся офіційний візит делегації Вроцлавського природничого університету та Національного університету біоресурсів і природокористування України.

У тристоронній зустрічі взяли учать завідувач кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ Януш О.Б., завідувач кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті Національного університету біоресурсів і природокористування України Вікторова Л.В., директор центру іноземних мов Єва Хайдаш та представники Вроцлавського природничого університету і кафедри сучасних європейських мов нашого університету.

Під час роботи обговорювалися перспективи співпраці та подальшої розробки наукової платформи щодо проблеми вивчення іноземних мов, у тому числі української мови як іноземної.

остання редакція 07.02.2018