Лекція-брифінг засновниці та бізнес-тренера школи ресторанного бізнесу MR.BAR Наталії Вілінської
Загальна інформація
Для студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу спеціалізацій «Ресторанні технології», «Готельна і ресторанна справа» лекцію-брифінг «Успіх професії бармена: поєднання знань, мистецтва, творчості і креативу» провела Наталія Вілінська.
Наталія Вілінська, засновник, керівник та бізнес-тренер школи ресторанного бізнесу MR.BAR, представник Міжнародної асоціації барменів FBA, має значний досвід роботи в ресторанному бізнесу і щиро поділилася зі студентами секретами успіху професії бармена, кар′єрного росту в ресторанному бізнесі. Студенти з великою зацікавленістю слухали лекцію, проявили професійний інтерес, ставили слушні питання та виявили бажання продовжити такі зустрічі.
Щиро вдячні Наталії Вілінській за цікаву і змістовну лекцію, бажаємо успіху та запрошуємо до подальшої співпраці!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)