Оголошеннявсі

Лекція-брифінг засновниці та бізнес-тренера школи ресторанного бізнесу MR.BAR Наталії Вілінської

Для студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу спеціалізацій «Ресторанні технології», «Готельна і ресторанна справа» лекцію-брифінг «Успіх професії бармена: поєднання знань, мистецтва, творчості і креативу» провела Наталія Вілінська.

Наталія Вілінська, засновник, керівник та бізнес-тренер школи ресторанного бізнесу MR.BAR, представник Міжнародної асоціації барменів FBA,  має значний досвід роботи в ресторанному бізнесу і щиро поділилася зі студентами секретами успіху професії бармена, кар′єрного росту в ресторанному бізнесі. Студенти з великою зацікавленістю слухали лекцію, проявили професійний інтерес, ставили слушні питання та виявили бажання продовжити такі зустрічі.

Щиро вдячні Наталії Вілінській за цікаву і змістовну лекцію, бажаємо успіху та запрошуємо до подальшої співпраці!

03.11.2017
2040