Професія логіста очима студентів
Загальна інформація
У межах заходів до Всеукраїнського дня логіста (у період 22-24 листопада 2017 року) у Київському національному торговельно-економічному університеті викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики провели ряд зустрічей у форматі дискусійного клубу за участю студентів "Професія логіста очима студентів".
Обговорювали сучасні перспективи і виклики роботи в галузі логістики, різні аспекти управління логістичними ланцюгами постачання, зокрема модернізацію інструментів взаємодії учасників транспортно-експедиційних операцій, бізнес-процеси в постачанні, виробництві, складуванні, розподілі, а також організацію виконання митних формальностей. У результаті обговорень було відмічено зростання інтересу студентів до професійної діяльності у сфері логістики, а також зміни у їхньому баченні професії.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)