Професія логіста очима студентів

У межах заходів до Всеукраїнського дня логіста (у період 22-24 листопада 2017 року) у Київському національному торговельно-економічному університеті викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики провели ряд зустрічей у форматі дискусійного клубу за участю студентів "Професія логіста очима студентів".

Обговорювали сучасні перспективи і виклики роботи в галузі логістики, різні аспекти управління логістичними ланцюгами постачання, зокрема модернізацію інструментів взаємодії учасників транспортно-експедиційних операцій, бізнес-процеси в постачанні, виробництві, складуванні, розподілі, а також організацію виконання митних формальностей. У результаті обговорень було відмічено зростання інтересу студентів до професійної діяльності у сфері логістики, а також зміни у їхньому баченні професії.

остання редакція 29.11.2017
Vega