Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю в прямому ефірі "Радіо Ера"
Загальна інформація
Професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Олена Володимирівна 10 січня взяла участь у прямому ефірі "Радіо Ера", де розглядались причини низького рівня споживання риби українцями та негативний вплив цієї тенденції на їхнє здоров’я.
Під час ефіру також обговорювались проблеми, пов’язані з низькою ефективністю реформ в галузі рибного господарства.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)