Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю в прямому ефірі "Радіо Ера"

Професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Олена Володимирівна 10 січня взяла участь у прямому ефірі "Радіо Ера", де розглядались причини низького рівня споживання риби українцями та негативний вплив цієї тенденції на їхнє здоров’я.

Під час ефіру також обговорювались проблеми, пов’язані з низькою ефективністю реформ в галузі рибного господарства.

остання редакція 10.07.2018