Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики
Загальна інформація
На кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем 14 лютого 2018 року був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики.
З 57 зареєстрованих претендентів для участі в олімпіаді вхідне тестування успішно подолав 21 студент. Олімпіада тривала три години в дружній атмосфері, де відчувався справжній дух змагань розуму та ерудиції.
Перше та друге місце посіли студентки першого курсу 7 групи спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" Мальцева Богдана та Купіна Вікторія. Третє місце розділили студенти І курсу Голіков Іван (6 група) та Полюхович Аліна (7 група).
Вітаємо і бажаємо подальших успіхів нашим переможцям!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)