Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики

На кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем 14 лютого 2018 року був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики.

З 57 зареєстрованих претендентів для участі в олімпіаді вхідне тестування успішно подолав 21 студент. Олімпіада тривала три години в дружній атмосфері, де відчувався справжній дух змагань розуму та ерудиції.

Перше та друге місце посіли студентки першого курсу 7 групи спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" Мальцева Богдана та Купіна Вікторія. Третє місце розділили студенти І курсу Голіков Іван (6 група) та Полюхович Аліна (7 група).

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів нашим переможцям!

остання редакція 18.02.2018
Vega