День гостинності від кафедри товарознавства та митної справи факультету торгівлі та маркетингу
Загальна інформація
Кафедра товарознавства та митної справи факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ гостинно відчинила двері для учнів 10-х класів гімназії "Діалог", м. Київ.
Учні школи разом з доцентом кафедри Андрієвською Людмилою Валентинівною 24 травня 2018 року відвідали навчальні аудиторії, лабораторії з дослідження якості та безпечності непродовольчих товарів та харчових продуктів, бібліотеку, лекційні аудиторії.
Майбутніх абітурієнтів вразили навчальні аудиторії, спортивні манежі, а також територія університету, Біг-Бен та Ейфелева вежа.
![]() |
![]() |
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)