Лист-подяка від Асоціації українських виробників "Морозиво і заморожені продукти"
Загальна інформація
На адресу
університету на ім’я ректора А. А. Мазаракі
надійшов лист-подяка від Асоціації українських
виробників “Морозиво і заморожені продукти" за
підписом президента Асоціації І. І.
Бартковського.
У листі висловлюються слова щирої вдячності, в тому числі й від Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім", співробітникам та студентам КНТЕУ за участь у Фестивалі морозива на Європейській площі приуроченого до Дня Знань.
Зокрема за високий рівень організації та проведення культурної програми в рамках Фестивалю подяка висловлюється:
-
Похилько Наталії Вікторівні - керівнику студії вокалу та сучасної музики
-
учасникам художньої самодіяльності: Протасовій Ірині, Петрик Юлії, Бегджаняну Артуру, Вербі Анастасії, Кузьменко Кристині за високий рівень організації та проведення культурної програми в рамках Фестивалю морозива.
Також у листі висловлено сподівання на подальшу плідну співпрацю.
Дякуємо партнерам за високу оцінку підготовки наших співробітників й студентів. Університет завжди сприяє розвитку культурно-мистецької діяльності, підтримує творчі й креативні плани молоді.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)