Навчально-методичний семінар "Система управління якістю КНТЕУ"
Загальна інформація
У КНТЕУ відбувся навчально-методичний семінар "Система управління якістю КНТЕУ", у якому взяли участь відповідальні за функціонування Системи управління якістю (СУЯ) в окремих структурних підрозділах університету, науково-педагогічні працівники, співробітники, які розпочали трудову діяльність в університеті.
З доповіддю виступила керівник СУЯ КНТЕУ, перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Притульська Н. В.
Було зазначено, що СУЯ КНТЕУ, гармонійною складовою якої є система забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, першою серед закладів вищої освіти України була успішно сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.
Присутніх було ознайомлено з особливостями функціонування СУЯ в закладі вищої освіти, окреслено основні завдання на 2018-2019 навчальний рік.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)