Навчально-методичний семінар "Система управління якістю КНТЕУ"

У КНТЕУ відбувся навчально-методичний семінар "Система управління якістю КНТЕУ", у якому взяли участь відповідальні за функціонування Системи управління якістю (СУЯ) в окремих структурних підрозділах університету, науково-педагогічні працівники, співробітники, які розпочали трудову діяльність в університеті.

З доповіддю виступила керівник СУЯ КНТЕУ, перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Притульська Н. В.

Було зазначено, що СУЯ КНТЕУ, гармонійною складовою якої є система забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, першою серед закладів вищої освіти України була успішно сертифікована на відповідність вимогам  міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Присутніх було ознайомлено з особливостями функціонування СУЯ в закладі вищої освіти, окреслено основні завдання на 2018-2019 навчальний рік.

остання редакція 17.09.2018
Vega