Студенти відвідали ХХІІ Міжнародну виставку реклами та маркетингу "REX-2018"
Загальна інформація
Студенти кафедри журналістики та реклами і кафедри маркетингу відвідали 25-27 вересня 2018 року щорічну ХХІІ Міжнародну виставку реклами та маркетингу "REX-2018", ХХ Міжнародну виставку сучасного друку "T-REX-2018", у рамках яких взяли участь у профільних майстер-класах на виставковій площі 3500 м2: участь у спікер-зонах з практиками, ознайомлення з сучасними трендами фірмового стилю, корпоративної айдентики, візуальними комунікаціями, didgital-технологіями.
Супроводжувальні особи: к.е.н., доцент Файвішенко Д. С., к. н. із соц. комунікацій Кияниця Є.О.
Студенти отримали приємні сюрпризи від організаторів та доповідачів, унікальний практичний досвід, тест-драйв, кейси, неперевершені фото.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)