Студент КНТЕУ здобув перемогу на чемпіонаті Київської області з козацького двобою
Загальна інформація
У
спортивно-патріотичному комплексі "Доброволець" відбувся
чемпіонат Київської області з козацького двобою,
присвячений героям Небесної сотні.
В чемпіонаті, що відбувся 22 вересня 2018 року взяли участь спортсмени шести районів Київської області та представники Чернігівської, Житомирської областей. Поєдинки проходили в "Октагоні" (6-ти кутна клітка).
Успіхом виявилась участь у змаганнях студента 21 групи І курсу факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ Засухи Євгенія Анатолійовича, який посів І місце серед 9 учасників в категорії до 75кг вікової групи – юніори 16-18 років.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)