Інформаційний День "Як це працює. Програми EU4Business для інноваційного малого та середнього бізнесу: Horizon 2020, COSME"

За підтримки Європейського Банку Реконструкцій та Розвитку, МОН України та RI-LINKS2UA 18 жовтня 2018 року у столиці відбувся Інформаційний День "Як це працює. Програми EU4Business для інноваційного малого та середнього бізнесу: Horizon 2020, COSME".

За ініціативи Центру бізнес-тренінгу до заходу долучились директор ЦБТ Оксана Кузьменко, викладачі кафедри економіки та фінансів підприємства Лановська Г. І., Лаптєва В. В., Кондаратюк О. І.

Серед спікерів: представники МОН та ЄБРР, компанії, які виграли гранти на свої розробки, спеціалісти, які беруть безпосередню участь у відборі та оцінюванні заявок, національні контактні пункти, які можуть зорієнтувати щодо процесу.

Захід присвячений питанням міжнародної співпраці між науковцями, бізнесом і промисловістю з різних країн світу, що дасть поштовх до модернізації українських компаній відповідно до кращих світових практик.

Детальна програма заходу: https://goo.gl/EsJFX7

Про програму

Програма "Горизонт 2020" є найбільшою програмою досліджень та інновацій в ЄС, яка має майже 80 мільярдів фінансових ресурсів протягом 7 років (2014-2020 рр.) Програма орієнтована на реалізацію креативних ідей, тим самим виводячи їх за рамки лабораторій та досліджень на шлях проривів, відкриттів та світових першовідкривань.

остання редакція 19.10.2018