Інтелектуали студмістечка боролися за звання "Найрозумнішого…" в грі "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"
Загальна інформація
Серед студентів - мешканців гуртожитків студмістечка КНТЕУ 24 жовтня 2018 року відбувся особливо важливий захід - інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?".
Участь в змаганнях взяли 5 команд: гуртожиток №1 "Жолудь", гуртожиток №2 "Корінь з двойки", гуртожиток №3 "Целюлоза", гуртожиток №4 "Спонтанність", гуртожиток №6 "Венера логічна", кожна з команд захищала честь свого гуртожитку.
Студенти продемонстрували свій гострий розум, швидку реакцію та блискавичну кмітливість. У запеклій боротьбі остаточний результат допомогли визначити додаткові запитання, тому що команди мали однакову кількість балів. І отже, в цій надзвичайно цікавій грі маємо такі результати. Третє почесне місце посіла команда гуртожитку #3. Друге місце виборола команда гуртожитку #6. Та переможцями запеклої інтелектуальної гри стала команда гуртожитку #2. Переможці отримали цінні призи з логотипом КНТЕУ.
Тож вітаємо всіх учасників та бажаємо й надалі розвивати та відточувати свої найкращі здібності!
Т. П. Бондар (ФТМ 4-13)
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)