Перша зустріч у рамках творчого проекту "Artists Talk" від ФЕМП: у гостях телеведуча і журналіст каналу "ZIK" Анна Нитченко
Загальна інформація
РСС ФЕМП, зокрема сектор медіа-проектів, започаткував серію лекцій та майстер-класів "Artists Talk" від медійних людей.
8 листопада відбулася перша зустріч у рамках творчого проекту "Artists Talk".
Тема: "Давай повогоримо як слід". Як при цьому правильно розподіляти дихання, як важливо самостійно редагувати тексти, про свою підготовку до ефірів та про інші нюанси роботи на телебаченні розповіла телеведуча і журналіст каналу "ZIK" Анна Нитченко.
Гостя також поділилася, як не боятися відеокамер, як комфортно почувати себе у кадрі, легко виступати перед аудиторією та як вимовити слово із 83-ьох літер - "Лланвайрпуллгуингиллгогерихуирндробуллллантисилиогогогох".
Море цікавої та корисної інформації, відповідей, що потребуєш, гарний настрій та приємні враження. Студенти відразу знайшли з пані Анною спільну мову і вона запросила їх на екскурсію на телебачення. Тож студенти КНТЕУ в очікуванні нових незабутніх вражень!
"Аrtists Talk" - розвиток з насолодою.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)