Академік Павло Гайдуцький завітав до університету із презентацією своєї книги
Загальна інформація
У Київському національному торговельно-економічному університеті 9 листопада 2018 року відбулась зустріч студентів з доктором економічних наук, професором, академіком Національної академії аграрних наук Павлом Гайдуцьким, який презентував книгу "Я завжди з Україною. Л. Кучма" про політичну та державницьку діяльність президента України Л. Кучми в часи внутрішніх політичних змін, економічних реформ, непростих зовнішніх викликів для України.
Студентам та викладачам було цікаво та цінно почути оцінку видатного академіка щодо політичних та економічних змін в українському суспільстві на межі тисячоліть, отримати відповіді на питання.
Дякуємо за зустріч!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)