Академік Павло Гайдуцький завітав до університету із презентацією своєї книги

У Київському національному торговельно-економічному університеті 9 листопада 2018 року відбулась зустріч студентів з доктором економічних наук, професором, академіком Національної академії аграрних наук Павлом Гайдуцьким, який презентував книгу "Я завжди з Україною. Л. Кучма" про політичну та державницьку діяльність президента України Л. Кучми в часи внутрішніх політичних змін, економічних реформ, непростих зовнішніх викликів для України.

Студентам та викладачам було цікаво та цінно почути оцінку видатного академіка щодо політичних та економічних змін в українському суспільстві на межі тисячоліть, отримати відповіді на питання.

Дякуємо за зустріч!

остання редакція 12.11.2018