Вітаємо доцента кафедри фізичної культури, олімпійську чемпіонку Самоленко Тетяну Володимирівну з 30-ою річницею Олімпійських ігор - 1988 у Сеулі
Загальна інформація
У
Києві 23 листопада 2018 року, за ініціативи
Національного олімпійського комітету України
відбувся урочистий захід "Олімпійські ювілеї" з нагоди
50-річчя Олімпійських ігор-1968 у Мехіко та
30-річного ювілея Ігор-1988 в Сеулі.
Сердечно вітаємо з 30-ю річницею Олімпійських ігор – 1988, що проходили у Сеулі, Олімпійську чемпіонку, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри фізичної культури Самоленко Тетяну Володимирівну. Щиро пишаємось спільною роботою з вами. Ви – справжній герой українського та світового спорту.
В теплій та родинній атмосфері НОК зібрав легенд українського спорту – медалістів цих змагань. В Республіці Корея здобутки українців склали 62 медалі: 22 золотих, 16 срібних та 24 бронзових.
Привітав видатних особистостей президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка: "Величезна шана, подяка та низький уклін кожному, хто з гідністю представив честь рідного краю на найпрестижніших змаганнях Планети. Ці здобутки – навіки вписані в історію світового спорту. НОК дуже глибоко цінує і пам'ятає наших легендарних, успішних олімпійців! Олімпійський комітет України зібрав вас в такій теплій, родинній атмосфері, щоб вшанувати та згадати про ваші блискучі спортивні досягнення. Спорт залишається в наших серцях, в нашій пам’яті, в нашому житті назавжди. Й лише від вас – видатних, досвідчених легенд, яскравих прикладів для наслідування, олімпійців з активною соціальною позицією, залежить, якою буде наша молодь - майбутнє українського спорту та України в цілому".
Усі медалісти та учасники ювілейних Олімпійських ігор були відзначені цінними подарунками НОК України.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)