Зустріч із журналісткою та телеведучою Анастасією Кошман у рамках проекту "Поговоримо про"
Загальна інформація
У рамках проекту "Поговоримо про" від ФМТП у КНТЕУ пройшла зустріч із журналісткою та телеведучою програм "Заробітчани", "Таємний агент", "Абзац" на "Новому каналі" - Анастасією Кошман.
Студенти мали нагоду дізнатися про специфіку роботи Анастасії, розібратися в такому понятті, як "сюжет журналістського матеріалу" та в його складових на практиці. Для цього телеведуча підготувала цікавий матеріал одного з випусків телепередачі "Абзац!" та детально поділилися секретами успіху програми.
Анастасія Кошман розповіла про ключові фактори успіху вдалої реклами та наголосила на креативності будь-якого бізнесу та щирості в ділових відносинах! У кінці зустрічі студенти ставили питання щодо професійної діяльності телеведучої. Гаслом гості стало "Не спробувавши нічого, нічого не отримаєш!".
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)