Зустріч із журналісткою та телеведучою Анастасією Кошман у рамках проекту "Поговоримо про"

У рамках проекту "Поговоримо про" від ФМТП у КНТЕУ пройшла зустріч із журналісткою та телеведучою програм "Заробітчани", "Таємний агент", "Абзац" на "Новому каналі" - Анастасією Кошман.

Студенти мали нагоду дізнатися про специфіку роботи Анастасії, розібратися в такому понятті, як "сюжет журналістського матеріалу" та в його складових на практиці. Для цього телеведуча підготувала цікавий матеріал одного з випусків телепередачі "Абзац!" та детально поділилися секретами успіху програми.

Анастасія Кошман розповіла про ключові фактори успіху вдалої реклами та наголосила на креативності будь-якого бізнесу та щирості в ділових відносинах! У кінці зустрічі студенти ставили питання щодо професійної діяльності телеведучої. Гаслом гості стало "Не спробувавши нічого, нічого не отримаєш!".

остання редакція 29.05.2019