Всеукраїнський тиждень права: квест від Правничого клубу ФМТП
Загальна інформація
Студенти Київського національного торговельно-економічного університету 6 грудня 2018 року взяли участь у квесті (на юридичну тематику), організованому членами Правничого клубу та Ради студентського самоврядування ФМТП у межах проведення Всеукраїнського тижня права. Студенти з різних факультетів проявили свої знання та кмітливість у найяскравіших формах і продемонстрували своє захоплення юриспруденцією й отримали нові знання.
З незначним відривом перемогу у квесті отримала команда факультету обліку, аудиту та інформаційних систем.
Вітаємо переможців!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)