Всеукраїнський тиждень права: квест від Правничого клубу ФМТП

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету 6 грудня 2018 року взяли участь у квесті (на юридичну тематику), організованому членами Правничого клубу та Ради студентського самоврядування ФМТП у межах проведення Всеукраїнського тижня права. Студенти з різних факультетів проявили свої знання та кмітливість у найяскравіших формах і продемонстрували своє захоплення юриспруденцією й отримали нові знання.

З  незначним відривом перемогу у квесті отримала команда факультету обліку, аудиту та інформаційних систем.

Вітаємо переможців!

остання редакція 29.05.2019