Кращі стартапи-2018 за версією Product Hunt: студент КНТЕУ серед переможців
Загальна інформація
Студент 4 курсу факультету обліку, аудиту та інформаційних систем спеціальності "Програмна інженерія" Сябренко Микола підкорив Golden Kitty Awards від найбільшої американської платформи з пошуку стартапів ProductHunt.
У 2019 Агрегатор Product Hunt назвав переможців четвертої щорічної нагороди Golden Kitty Awards. Лауреатів відібрали з 12000 учасників у 22 категоріях.
У розділі Made with Product Hunt API третє місце призначено сервісу Upvote Bell від розробника з України Миколи Сябренка. Сервіс дозволяє в реальному часі відстежувати статистику проектів на Product Hunt.
Бажаємо Сябренку Миколі подальших успіхів у майбутніх розробках та конкурсах.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)