Кращі стартапи-2018 за версією Product Hunt: студент КНТЕУ серед переможців

Студент 4 курсу факультету обліку, аудиту та інформаційних систем спеціальності "Програмна інженеріяСябренко Микола  підкорив Golden Kitty Awards від найбільшої американської платформи з пошуку стартапів ProductHunt.

У 2019 Агрегатор Product Hunt назвав переможців четвертої щорічної нагороди Golden Kitty Awards. Лауреатів відібрали з 12000 учасників у 22 категоріях.

У розділі Made with Product Hunt API третє місце призначено сервісу Upvote Bell від розробника з України Миколи Сябренка. Сервіс дозволяє в реальному часі відстежувати статистику проектів на Product Hunt.

Бажаємо Сябренку Миколі подальших успіхів у майбутніх розробках та конкурсах.

Деталі за посиланням

22.01.2019