Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу удосконалюють свою професійну майстерність
Загальна інформація
Викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу к.е.н., доц. Гопкало Лариса Михайлівна в період з 28 січня по 1 лютого 2019 року успішно пройшла навчальний тренінг "Travel with Purpose", організований міжнародною готельною мережею Hilton щодо бізнес-процесів готелю та отримала міжнародний сертифікат.
Набуті знання будуть покладені в основу оновлення навчальної програми з дисципліни "Готельна справа".
Участь викладачів кафедри у професійних тренінгах є запорукою якісного процесу підготовки майбутніх фахівців для сфери гостинності!
Висловлюємо щиру вдячність Анні Медведєвій, НR-директору готелю Hilton Kyiv, Інні Князєвій, менеджеру з навчання та розвитку персоналу готелю Hilton Kyiv, та іншим колегам за можливість ознайомитися з найкращим досвідом управління готельними мережами.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)