Викладачі кафедри обліку та оподаткування КНТЕУ відвідали поранених бійців АТО
Загальна інформація
Викладачі кафедри обліку та оподаткування КНТЕУ Мошковська О. А. і Кузуб М. В. 8 лютого 2019 року відвідали поранених бійців АТО, які проходять лікування і реабілітацію в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» МОУ в м. Києві, передали їм теплі речі, зібрані викладачами кафедри, засоби гігієни, продукти харчування та побажали нашим захисникам якнайшвидшого видужування.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)